A

A

AO Firmiedo góry

Nasze produkty można kupić już w ponad 500 sklepach w Polsce.

Produkcją galanetrii skórzanej zajmujemy się od ponad 20 lat. Portfele to jeden z elementów galanterii skórzanej, dla nas najistotniejszy. Jesteśmy prawdziwymi ekspertami w tej dziedzinie.

Poświęcamy ich projektowaniu wiele czasu, regularnie uczestniczymy w światowych targach i wystawach wyrobów skórzanych, nie ustajemy w poszukiwaniu nowych inspiracji i najlepszych rozwiązań. Dlatego zaufało nam już wielu Klientów w całej Europie.

Unikalne opakowaniado góry

boxes.jpg

Każdy portfel zapakowany jest w eleganckie aluminiowe etui z logo PETERSON oraz firmową torebkę.

Na specjalne życzenie Klientów pakujemy portfele w estetyczne kartonowe pudełka w dowolnym kolorze lub srebrne aluminiowe etui, na których możemy umieścić dowolne logo w postaci profesjonalnie wykonanego graweru laserowego.

Doświadczeniado góry

Nasze produkty od lat służą jako eleganckie prezenty wielu klientom, od małych firm po wielkie korporacje i instytucje.

Działamy błyskawicznie, przygotowujemy darmowe wizualizacje, z dnia na dzień wysyłamy wzory produktów.

Portfele PETERSON są dostępne w ponad 500 punktach sprzedaży, takich jak markowe sieci sklepów galanteryjnych, multimedialnych i obuwniczych oraz w sklepach z prezentami na głównych lotniskach w Polsce.

Nasze produkty można nabyć we wszystkich najważniejszych galeriach handlowych w kraju.

100% skutecznoścido góry

tlusty.jpgPrezenty korporacyjne rządzą się swoimi prawami, a podstawowym kryterium podczas ich wyboru jest ich skuteczność. Prezent skuteczny to przede wszystkim prezent „trafiony”, na tyle praktyczny, by nie dołączył do zbioru rzeczy ładnych i niepotrzebnych, a jednocześnie na tyle ekskluzywny, by jego używanie dawało poczucie luksusu i godziwej gratifikacji. Dobrze dobrany prezent nie może być ani zbyt osobisty, ani zupełnie pozbawiony „płci” i charakteru.

Elegancki skórzany portfel to prezent inny niż wszystkie. Ma zawsze właściwy rozmiar, nie trafi na dno szuflady jak wiele innych firmowych gadżetów i długo cieszy swą szlachetną jakością. Pięknie zapakowany elegancki portfel wymieniamy jest przez Klientów jako jeden z najchętniej otrzymywanych prezentów.

Media o nasdo góry

Zobacz co piszą o nas i naszych produktach media:

Misja i wizjado góry

Nasza misja

Wierzymy, że działając w zgodzie z takimi wartościami jak kreatywność, uczciwość, szacunek, lojalność, bogate doświadczenie, entuzjazm i niezwykła pracowitość, staniemy się najbardziej preferowanym i cenionym producentem galanterii skórzanej.

Pragniemy, aby nasze produkty cieszyły, służyły długo oraz dawały naszym Klientom poczucie prestiżu i elitarności.

Nasza Wizja

Nieustannie wprowadzamy na rynek nowe trendy w galanterii skórzanej oferując jednocześnie doskonałej jakości produkty w najlepszej cenie.

Certyfikaty i wyróżnieniado góry

Portfele PETERSON już szósty raz z rzędu nagrodzone zostały godłem "ZŁOTY LAUR KONSUMENTA"

rewarts.jpg

Portfele PETERSON zostały uhonorowane godłem "Złoty Laur Konsumenta” w 2006, 2007, 2008, 2009, 2010 oraz 2011 roku.

Organizatorem plebiscytu jest Grupa Media Partner – lider polskiego rynku prasy wizerunkowej i promocyjnej. Plebiscyt wyłania, na drodze bezpośredniego sondażu, produkty i marki najbardziej lubiane przez konsumentów. Ankietowani głosują na produkt, który spełnia ich wymagania i markę, która darzą uznaniem i zaufaniem.

Ta prestiżowa nagroda przyznawana jest najpopularniejszym i najbardziej cenionych na krajowym rynku produktom.

Wszystkie produkty marki Peterson wyprodukowane są ze skór zwierząt hodowlanych i posiadają certyfikat CITES, czyli międzynarodowy dokument prawny stanowiący o ochronie dziko żyjących gatunków roślin i zwierząt.