Portfele ze specjalną podszewką rfid-blocking

Portfele ze specjalną podszewką rfid-blocking

Współcześnie dokumenty tożsamości, karty płatnicze, karty lojalnościowe zawierają zapisane dane osobowe, których nikt nie chce ujawniać bez konieczności. Tym bardziej żadna osoba nie życzyłaby sobie, aby jej dane dostały się w niepowołane ręce w wyniku niezgodnego z prawem ich sczytania przez osoby postronne w tramwaju, na przystanku autobusowym, w windzie.

Zalety portfeli typu Slim

Zalety portfeli typu Slim

Mężczyźni lubią praktyczne rozwiązania, a do takich niewątpliwie należy zaliczyć portfele slim. Odznaczają się wąskim profilem i minimalistycznym wyglądem. Składają się z reguły z jednej przegrody na banknoty i ewentualnie na bilon. Modele z reguły zaopatrzone są także w kieszenie odpowiednio dopasowane rozmiarami do kart płatniczych, do kart lojalnościowych, czy dokumentu tożsamości. Przedmioty obok praktycznych walorów odznaczają się także eleganckim wyglądem.

Po co komu portfel?

Po co komu portfel?

Współczesne rozwiązania technologiczne sprawiają, że o portfelach powinno się właściwie zapomnieć. Możliwość płacenia kartą kredytową lub za pomocą telefonu sprawia, że gotówkę wypierają płatności elektroniczne. Okazuje się jednak, że nadal są chętnie kupowane, a zarówno kobiety, jak i mężczyźni nie wyobrażają sobie rezygnacji z tego gadżetu osobistego.