Oryginalne, skórzane portfele damskie

Orientacja
Kolor
0 Recenzje

Portfel damski z blokadą RFID

149,00 zł
W magazynie

Jednym z dodatków, które znajdują się w torebce każdej kobiety jest portfel damski. W sklepie internetowym marki Peterson można znaleźć markowe modele, odznaczające się funkcjonalnością oraz wysoką jakością wykonania. Proponujemy modele eleganckie o niebanalnym designie, podkreślonym fantastycznym polerowaniem bądź efektownym pikowaniem. Zaoferowane przez nas oryginalne portfele damskie skórzane dostępne są także w wersji bez polerowanego wierzchu z wykończeniem matowym. Przedmioty występują w żywych kolorach lub w wersji stonowanej, w opcji jednobarwnej bądź z wyrazistymi wzorami.

W naszym sklepie internetowym znajdują się produkty o przemyślanej konstrukcji, który zmieści karty, wizytówki, legitymacje, nawet dowód rejestracyjny. Posiadaj... Więceją miejsce na bilon, banknoty oraz zdjęcia bliskich osób. Przedmioty zachwycają dbałością o każdy szczegół wykonania, dzięki czemu prezentują się pięknie i służą przez długie lata. Zaopatrzone są w wiele kieszonek, schowków i przegródek, w których zmieszczą się wszystkie ważne paragony czy rachunki.

Oferujemy skórzane portfele damskie duże i niewielkie portmonetki (idealne do kopertówki). Polecamy modele na zamek, jak również na napy. Prezentowane przez nas rozwiązania nawiązują do najmodniejszych w sezonach trendów!