» przeczytaj wszystkie opinie

Małe, cienkie portfele 

0 Recenzje

20,70 zł Stara cena 69,00 zł Stara cena -70%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzje

20,70 zł Stara cena 69,00 zł Stara cena -70%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzje

20,70 zł Stara cena 69,00 zł Stara cena -70%
Obniżona cena!
W magazynie
0 Recenzje

19,75 zł Stara cena 79,00 zł Stara cena -75%
Obniżona cena!
W magazynie
3 Recenzje

59,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie
0 Recenzje

69,00 zł
Brak w magazynie
Brak w magazynie

Akcesoria dla minimalistów

Jeśli poszukujesz modelu slim, który zmieści się w każdej kieszeni, torebce, czy też nawet najmniejszym plecaku to nasza oferta skierowana jest właśnie do Ciebie! Niektórzy są miłośnikami dużych rozwiązań - potrzebują wielu miejsc na karty, dużej kieszonki na drobne i przegródki na banknoty tak długiej, żeby nie było potrzeby zginać nominałów. Jednak z drugiej strony mamy miłośników wariantów małych - z miejscem głównie na karty, przegródką na poskładane banknoty, i maleńką bilonówką (bądź jej brakiem).

Męskie, damskie, na karty, z kieszonką na drobne – portfele małe mają wiele twarzy. Dzięki szerokiej ofercie tych modeli każdy entuzjasta znajdzie coś dla siebie. Posiadamy głównie warianty ze skóry naturalnej, ale znajdą się również wersje slim z eko-skóry i tworzyw sztucznych. Niektóre są naprawdę cieniutkie - potrafią mieć tylko 7 mm grubości! Nieważne, czy poszukujesz bardziej klasycznego portfela, czy takiego, który otwiera się jak książeczka, mamy je wszystkie w ofercie.

Bezpieczeństwo przede wszystkim

Większość naszych małych portfeli jest wyposażona w nowoczesną technologię RFID, która chroni karty przed nieautoryzowaną aktywnością. Nie każdy wie, że w dobie kart zbliżeniowych (zarówno płatniczych, jak i np. biletów na komunikacje miejską, legitymacji czy kart dostępu) nie jest trudno ukraść pieniądze czy dane poprzez posiadanie zwykłego urządzenia. Dokładamy więc wszelkich starań, aby uchronić naszych klientów przed tak nieprzyjemnymi i niebezpiecznymi sytuacjami. Stąd też prawie każdy model slim wyposażony jest w technologię RFID, która blokuje możliwość odczytu danych. Niezależnie od tego, czy poszukujesz małego akcesorium damskiego czy męskiego - z nami zapewnisz bezpieczeństwo sobie i bliskim.

Łatwość w użytkowaniu

Modele slim to nie tylko małe i poręczne akcesoria. To również nowoczesne rozwiązania, które poprawiają komfort użytkowania. Dzięki zastosowaniu automatycznego wysuwania nie ma problemu ze znalezieniem właściwej karty – wystarczy użyć przycisku znajdującego się na dole małego portfela, a karty wysuną się same, tworząc wachlarzyk. Jest to rozwiązanie szczególne przydatne dla osób, którym często ciężko odnaleźć odpowiedni egzemplarz.

Portfel slim damski lub męski to idealny wybór dla Ciebie lub ukochanej osoby.