Portfele ze specjalną podszewką rfid-blocking

Portfele ze specjalną podszewką rfid-blocking

Współcześnie dokumenty tożsamości, karty płatnicze, karty lojalnościowe zawierają zapisane dane osobowe, których nikt nie chce ujawniać bez konieczności. Tym bardziej żadna osoba nie życzyłaby sobie, aby jej dane dostały się w niepowołane ręce w wyniku niezgodnego z prawem ich sczytania przez osoby postronne w tramwaju, na przystanku autobusowym, w windzie. Słyszy się o procederach kradzieży danych właśnie w takich miejscach, dlatego warto zadbać o odpowiednią ich ochronę.

 

O co cały ten szum?

Radio-Frequency Identification, czyli RFID, to niewielki mikrochip, który przesyła sygnał radiowy na niewielkiej odległości od czytnika (2-3 metry). Może on zostać zamieszczony na kartach płatniczych, identyfikacyjnych, kartach dostępu, dokumentach z cechami biometrycznymi (np. paszport). Wystarczy zbliżyć dokument do czytnika, by pozyskać dane na nim zapisane. Wygodną i sprawdzoną metodą na zwiększenie ochrony danych osobowych zapisanych na urządzeniu wyposażonym w chip RFID jest korzystanie z portfela ze specjalną podszewką RFID-blocking, tzw. antykradzieżową.

 

Ustrzec się przed kradzieżą

 

Portfele ze specjalną podszewką charakteryzują się zastosowaniem odpowiednio przygotowanego materiału, który zabezpiecza przed zeskanowaniem oraz kradzieżą za pomocą dedykowanych do tego celu urządzeń. Produkty zapewniają przy tym wygodę i swobodę noszenia przy sobie rozwiązań z mikrochipami RFID. Z pewnością to rozwiązanie lepsze niż wykorzystywanie tzw. domowych sposobów, jak zawijanie w folię aluminiową. Nie potwierdzono też, że takie rozwiązanie zapewnia skuteczną ochronę. Ponadto przechowywanie dokumentów i kart w portfelach z podszewką RFID-blocking jest po prostu wygodne. Nie trzeba przy każdej chęci skorzystania z nich wyjmować i ponownie owijać przed włożeniem do kieszeni w folię aluminiową.

 

Bezpieczeństwo i elegancja

 

Proponujemy stylowe portfele damskie oraz męskie zaopatrzone w podszewki, zabezpieczające przed kradzieżą danych. Wprowadzenie funkcji ochronnych nie wpływa w żaden sposób negatywnie na wygląd wyrobów Peterson. Mężczyznom proponujemy modele proste, w stonowanych kolorach. Ciekawą propozycją są egzemplarze małe i cienkie, idealne do noszenia w kieszeni spodni lub wewnątrz marynarki. Kobietom oferujemy eleganckie i modne portfele z blokadą RFID. Wyroby posiadają lakierowany, pikowany wierzch i dostępne są w kolorze czerwonym lub niebieskim. Do asortymentu wprowadzamy nowe modele, odpowiadające trendom.

Komentarze

Zostaw wiadomość