Portfel damski czerwony

Portfel damski czerwony

Kolor czerwony to nie tylko symbol władzy i królewskości, to kolor miłości, dobrej energii, pasji i pożądania.

W krajach Azji kolor czerwony to symbol szczęścia, nawet drobne czerwone elementy użyte w wystroju wnętrz, ubiorze, napisach reklamowych, popularnych dekoracjach i takich dodatkach jak choćby czerwona kokardka czy serduszko, mają zagwarantować sukces, miłość, bogactwo i powodzenie.

 

W modzie czerwień ma opinię koloru silnie pobudzającego zmysły, dolewającego oliwy do ognia seksualności. Czerwony nigdy nie pozostanie niezauważony. Rozpala wyobraźnię, niepokoi, zagrzewa do boju, dodaje odwagi i zapewne z tych powodów uważany jest za najseksowniejszy kolor świata.

Ognisto czerwone Ferrari, seksowne czerwone szpilki, wieczorowa sukienka w kolorze krwistej czerwieni i wreszcie czerwony portfel, który od lat bije rekordy popularności wśród klientek na całym świecie.

 

Przeprowadziliśmy sondę na temat wyboru czerwonego portfela przez nasze Klientki, które miały możliwość wyboru tego samego modelu portfela spośród całej gamy dostępnych barw, oto jej wyniki:

1/ czerwony portfel gwarantuje dostatek

2/ przynosi szczęście i powodzenie

3/ nigdy się nie zgubi

4/ jest po prostu najładniejszy

i wreszcie…

5/ łatwo go zauważyć, odnaleźć wśród tuzina drobiazgów noszonych w torebce.

 

Jakikolwiek jest powód Twojego wyboru, życzymy Ci zawsze pięknego, pełnego, zadającego szyku i nie gubiącego się wiernego towarzysza Twoich udanych zakupów!

Komentarze

Zostaw wiadomość