Portfele PETERSON - najlepsze!

Portfele PETERSON - najlepsze!

Jaki jest ten NAJLEPSZY skórzany portfel, mistrz świata w noszeniu kart i gotówki, modowa piękność, która jest esencją naszego dobrego gustu, heros wytrzymałości, który mimo lat nadal krzepko się trzyma?

 

Portfel ma dość skomplikowaną strukturę, dziesiątki szwów, zakamarków, kieszonek, zamków i zatrzasków czyni z niego Enfant Terrible w galanteryjnym świecie.

Wszystkie te drobiazgi i mikrostruktury potrafią albo zachwycać swą urodą i funkcjonalnością i działać gadko jak po maśle, albo sprawiać mniejszy lub większy kłopot. Każdy szew umieszczony tuż przy krawędzi portfela ma prawo popuścić i tylko niezmierna  staranność i doświadczenie kaletników sprawia, że to wszystko trzyma się razem i na dodatek świetnie wygląda.

 

Samo użycie  skóry naturalnej nastręcza problemów, jest to materiał naturalny, podlegający wpływom wilgotności, temperatury i światła. Ścieraniu i zarysowaniom ulega łatwiej, niż materiały skóropodobne, tzw. skóry ekologiczne. Mimo to, broni się dzielnie i nadal ma uznanie wśród większości klientów.

 

Portfele Peterson od wielu lat, rok po roku, wygrywają najbardziej prestiżową nagrodę przyznawaną produktom, jakim jest Złoty Laur Klienta. Laur Klienta jest potwierdzeniem dobrej opinii Polaków o produkcie, który znają i któremu ufają.  Portfele Peterson nie ustępują w kategorii portfeli skórzanych żadnej innej marce i niezmiennie dzierżą palmę pierwszeństwa.

Doskonała cena, wysokiej jakości użyte materiały, nowoczesne wzornictwo, piękne gatunki i kolory skór, to wszystko sprawia, że nie mają sobie równych.

Komentarze

Zostaw wiadomość