Portfel na prezent

Portfel na prezent

Jeśli zastanawiacie się, co kupić pod choinkę swoim najbliższym, oto 7 powodów, dla których portfel wydaje się nie mieć konkurentów w kategorii UDANY PREZENT:

 

1. Elegancja i klasa

Wyroby skórzane, zwłaszcza te drobiazgowo i starannie uszyte, są klasowe same w sobie.

Skóra to materiał szlachetny, wymagający spor trudu i zachodu podczas wyprawiania, aby przetrwał intensywne użytkowanie zachowując dobry wygląd. Sam materiał niejako wymusza na rękodzielnikach staranności i precyzji wykonania. Jeśli dodamy do tego odrobinę designu, otrzymujemy bardzo elegancki produkt, który jest wizytówką naszego dobrego smaku.

 

2. Praktyczność

Ileż ładnych prezentów po chwili zachwytu ląduje w szufladzie i spędza ta większość swojego życia? Portfel nie należy do tej kategorii podarunków. Używamy go codziennie, 365 dni w roku, jest niezbędny, nieodzowny, stanowi jeden z najważniejszych przedmiotów codziennego użytku.

Nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez niego i nawet najnowsze technologie płatności elektronicznej nie wyrugują potrzeby posiadania klasycznego portfela.

 

3. Rozmiarówka

Buty, ubrania, bieliznę, nawet biżuterię trzeba przymierzyć, bo znane wszystkim tabele rozmiarów służą jedynie do orientacji na sklepowej półce lub wieszaku.

"Emka" M-ce nie równa, w tym sklepie mieszczę się w 36, ale w tym z trudem wchodzę w rozmiar 38. Portfel nie może być ani za ciasny, ani za luźny. Jeśli wiemy, jakie preferencje ma obdarowany, czy lubi portfele minimalistyczne czy multizadaniowe, nie musimy obawiać się, że nie trafimy w rozmiar.

 

4. W tym kolorze ci do twarzy

Od kiedy garbarnie do perfekcji opanowały metody wybarwiania skór w każdym niemal kolorze i wykańczania skór w każdej niemal fakturze, możemy upajać się w rozmaitości barw i kształtów. Gdy jednak nie mamy pewności, jaki portfel kupić na prezent, postawmy na klasyczne kolory, czyli czerń, czerwień, bordo, brąz i granat.

 

5. Zawsze na czasie

To nie smartfon, który będzie miał lada dzień konkurenta w postaci najnowszej wersji z rozbudowanym interfejsem, ani różowe botki, które od wiosny będą już démodé. Portfel starzeje się powoli, a jego ponadczasowy krój gwarantuje bycie modnym i na czasie przez wiele sezonów.

 

6. Cena

Nie za duża, nie za mała, lecz w sam raz! Cena wręcz idealna, bo niekrępująca obdarowanego, jednoczenie wystarczająco wysoka, by dodać nam pewności, że prezent jest elegancki. Ale co najważniejsze, nie drenująca naszych i tak mocno wysuszonych grudniowymi wydatkami kieszeni.

 

7. Prezent kompletny

Pięknie zapakowany portfel, do którego możemy jeszcze wrzucić nasze "dwa grosze" na dobry początek, to prezent kompletny. Nie wymaga dodatkowych dekoracji, uzupełnień, ulepszaczy i poprawiaczy smaku. Ładnego opakowania nikt nie wyrzuca, szczególnie, gdy jest to elegancka puszka, lub pudełko, które odnajdą się w nowej roli, jako schowek na ukochane drobiazgi.

Komentarze

Zostaw wiadomość