» przeczytaj wszystkie opinie
Portfele PETERSON to trafiony prezent!

Portfele PETERSON to trafiony prezent!

Jeśli zastanawiacie się, co kupić pod choinkę swoim najbliższym, oto 7 powodów, dla których portfel wydaje się nie mieć konkurentów w kategorii UDANY PREZENT:

 1. Elegancja i klasa

Wyroby skórzane, zwłaszcza te drobiazgowo i starannie uszyte, są klasowe same w sobie.

Skóra to materiał szlachetny, wymagający spor trudu i zachodu podczas wyprawiania, aby przetrwał intensywne użytkowanie zachowując dobry wygląd. Sam materiał niejako wymusza na rękodzielnikach staranności i precyzję wykonania. Jeśli dodamy do tego przemyślany design, otrzymujemy bardzo elegancki produkt, który jest wizytówką naszego dobrego smaku.

 2. Trafność

Ileż ładnych prezentów tuż po chwili zachwytu ląduje w szufladzie i spędza ta większość swojego życia? Portfel nie należy do tej kategorii podarunków. Używamy go codziennie, 365 dni w roku, jest niezbędny, nieodzowny, stanowi jeden z najważniejszych przedmiotów codziennego użytku. Nie wyobrażamy sobie funkcjonowania bez niego i nawet najnowsze technologie płatności elektronicznej nie wyrugują potrzeby posiadania portfela, który jest miejscem przechowywania dokumentów, wizytówek, kart klubowych i niezbędnych drobiazgów.

 3. Rozmiarówka

Kupując buty, ubrania, bieliznę, a nawet biżuterię jesteśmy skazani na przymiarki lub co najmniej znajomość rozmiarów ososby obdarowanej.  Portfele również mają swoje rozmiary, ale szczęśliwie każdy z nich jest uniwersalny i nie wymaga poprawek krawieckich J

Portfel nie może być ani za ciasny, ani za luźny. Jeśli wiemy, jakie preferencje ma obdarowany, czy lubi portfele minimalistyczne czy multi-zadaniowe, nie musimy obawiać się, że nie trafimy w rozmiar.

 4. W tym kolorze ci do twarzy

Od kiedy garbarnie do perfekcji opanowały metody wybarwiania skór w każdym niemal kolorze i wykańczania skór w każdej niemal fakturze, możemy upajać się w rozmaitości barw i kształtów. Gdy jednak nie mamy pewności, jaki portfel kupić na prezent, postawmy na klasyczne kolory, czyli czerń, czerwień, bordo, brąz i granat.

 5. Zawsze na czasie

To nie smartfon, który będzie miał lada dzień konkurenta w postaci najnowszej wersji z rozbudowanym interfejsem, ani różowe botki, które od wiosny będą już démodé. Portfel starzeje się powoli, a jego ponadczasowy krój gwarantuje bycie modnym i na czasie przez wiele sezonów.

 6. Dobra cena

Nie za duża, nie za mała, lecz w sam raz! Cena wręcz idealna, bo niekrępująca obdarowanego, jednoczenie wystarczająco wysoka, by dodać nam pewności, że prezent jest elegancki. Ale co najważniejsze, nie drenująca naszych i tak mocno wysuszonych grudniowymi wydatkami kieszeni.

 7. Prezent kompletny

Pięknie zapakowany portfel, do którego możemy jeszcze wrzucić nasze "dwa grosze" na dobry początek, to prezent kompletny. Nie wymaga dodatkowych dekoracji, uzupełnień, ulepszaczy i poprawiaczy smaku. Ładnego opakowania nikt nie wyrzuca, szczególnie, gdy jest to elegancka puszka, lub pudełko, które odnajdą się w nowej roli, jako schowek na ukochane drobiazgi.

Komentarze

    Zostaw wiadomość