» przeczytaj wszystkie opinie
Kolory wiosny 2021: zielony, różowy, żółty

Kolory wiosny 2021: zielony, różowy, żółty

Kolor zielony nieodmiennie kojarzy nam się ze świeżością, bujnością, soczystością i wiosną. Zielony oznacza wzrost, odrodzenie i płodność. W czasach pogańskich był on także symbolem płodności. W krajach muzułmańskich, jest to święty kolor a w Irlandii oznacza on szczęście. Żywy zielony działa bardzo pobudzająco na nasze zmysły, pastelowy - wycisza i odpręża. Szczególne miejsce zajmuje pistacjowa zieleń, barwa pełna delikatności i wdzięku. Odmładza, rozświetla i dodaje każdej stylizacji eleganckiego sznytu.

Od wielu lat rekordy popularności w kategorii portfele damskie biją portfele w kolorze czerwonym, być może piękna, żywa zieleń zdobędzie serca naszych Klientek? W wiosennej kolekcji portfeli damskich Peterson znajdziecie piękne portfele wykonane ze skóry naturalnej w kolorze żywej zieleni.

Róż to kolor bardzo zmysłowy, niemal każdy jego odcień, od delikatnych pasteli po agresywne neony, ekscytuje i podnieca. Jest nierozłącznym symbolem kobiecości, czułości i namiętności. W wydaniu pastelowym kojarzony jest z delikatnością, niewinnością i dziewczęcością.

Jak każdy mocny i zdecydowany kolor, ma swoich wielbicieli i zdecydowanych przeciwników, w modzie miewa swoje wzloty i upadki, bywa szalenie modny lub zupełnie passe. Wiosna 2021 to sezon na róż w jego zdecydowanej, odważnej odsłonie: mocny różowy rządzi!

 Kolejny cudowny kolor tej wiosny to ciepły żółty. Śmiały i radosny, promienny i pozytywnie nastrajający, energetyczny i bezpruderyjny. Żółty kojarzy nam się z ciepłem, latem i wakacjami. Kolor ten przywołuje wiele pozytywnych emocji jak radość, śmiech, zabawa, optymizm czy wypoczynek. Może kojarzyć się przez to również z dobrymi wspomnieniami. Portfel Peterson w takim kolorze rozgrzeje każdą nudną i nijaką stylizację, doda charakteru i osłodzi wszystkie zakupy :)

Komentarze

    Zostaw wiadomość